Tapome POLA nariu

2016.02.27 gavome kvietimą dalyvauti POLA ataskaitiniame posėdyje ir pateikti VšĮ „Kauno hospiso namai” kandidatūrą į POLA narius.

Kauno hospiso direktorė Žanna Jankovskaja pateikė susirinkusiems veiklos ataskaitą: kada įstaiga susikūrė, gavo Licenciją paliatyviai pagalbai ligonių namuose teikti suaugusiems ir vaikams, kiek kolektyve darbuotojų ir savanorių, iš jų medicinos, socialinių bei psichologinių mokslų specialistų, kiek organizuota renginių, pasirašyta sutarčių, kiek šiuo metų pacientų aptarnaujama,  padėdama Gedėjime, kiek iš jų yra onkologinių ligonių.

Kauno hospiso namai.Žanna pabrėžė, jog Kauno hospisas yra aktyviai veikianti įstaiga. Bet tokioje sunkioje veikloje būtinai privalu ieškoti bičiulių ir bendražygių. „Kartu nuveiksime žymiai daugiau“ – pabaigė ataskaitą hospiso direktorė ir išreiškė viltį dėl narystės POLA.

Kitą dieną, 2016.02.28 POLA Valdybos posėdyje priimtas sprendimas priimti VšĮ „Kauno hospiso namai“ į Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociaciją.

KAS YRA POLA?

Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociacija (POLA) yra skėtinė nevyriausybinė organizacija, vienijanti onkologinėje srityje veikiančias organizacijas. POLA yra skaidri ir nepriklausoma, onkologinių pacientų interesus atstovaujanti organizacija, kurios misija – dėti visas įmanomas pastangas siekiant pagerinti onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę. POLA valdybos nariai veikia pro bono pagrindais. Tai reiškia, kad nė vienas valdybos narys už vadovavimą organizacijai finansinio atlygio negauna.

KODĖL VERTA BŪTI POLA NARIU?

POLA nariai turi galimybę:

  • Dalyvauti sprendžiant aktualius klausimus ir problemas onkologijos srityje.
  • Daryti įtaką įstatymų leidybos procesui onkologijos srityje. Pavyzdžiui, POLA nariai aktyviai dalyvauja pasitarimuose Sveikatos apsaugos ministerijoje ir LR Seime.
  • Bendradarbiauti ir konsultuotis su Asociacijos nariais, sprendžiant įstaigai aktualius klausimus.
  • Užmegzti kontaktus su kitomis onkologijos srityje veikiančiomis organizacijomis bei užsienio organizacijomis, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje veikiančia nevyriausybine organizacija Macmillan Cancer Support, Šiaurės Airijos organizacija Cancer Choices bei labdaros fondu The Tiltas Trust.
  • Dalyvauti POLA organizuojamuose renginiuose ir projektuose. Pavyzdžiui, POLA nariai dalyvavo European Cancer Patient Coalition konferencijoje (2012 m. birželis, Italija). Gautas finansavimas POLA parengtiems projektams iš Jungtinės Karalystės ambasados.
  • Naudotis POLA kortele, kuri suteikia galimybę pasinaudoti POLA partnerių teikiamomis nuolaidomis ir dalyvauti POLA vykdomose lojalumo programose.
  • Būti labiau matomiems ir žinomiems tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygiu.
  • Ne tik tiesiogiai prisidėti prie bendro tikslo – gerinti onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę – bet ir sėkmingai save realizuoti.
  • Bendrauti ne tik dalykiniais klausimais, bet ir pažinti vienas kitą, leisti kartu laisvalaikį renginiuose (konferencijos, seminarai, mokymai ir pan.).

Plačiau http://www.pola.lt/

 

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.