Gailestingumui atostogų nėra

Rugpjūtį vasaros spalvos ir kvapai tampa ypatingai sodrūs. Kauno hospiso pacientai džiaugiasi kiekviena atnešta vasaros dovanėle: žolelėmis arbatai, agurkėliais salotoms, savanorių rodomomis turistinių žygių bei kelionių nuotraukomis.

 
Nebepagydomi žmonės išgyvena su mumis visus gyvenimo įvykius. Esame jų rankos, kojos, akys, ausys.
 
Atsisveikinant pacientai kiekvieną hospisietį paklausia: „Kada vėl ateisi?”
Savanorė ergoterapeutė Šarūnė net pasimetė:„Gal aš jai atsibodau:) Arba nori bendravimo ir iš tikrųjų laukia. Oi, kaip laukia… Juk 4 sienos ir funkcinė lova neatneša džiaugsmo.
Vasara – finansiškai sunkus metas visiems. Atostogos ištuština šeimų pinigines. O dar vaikus ir jaunimą  reikia į mokslus suruošti.
 
Kauno hospiso finansinė padėtis kiekvieną vasarą ypač graudi – banko sąskaita nenugalimai ištuštėja. Žmonės atostogauja.

Kaip stebuklą staiga aptinkame facebook paskyroje Kauno hospiso minimą vardą.
 
„Mielos moterys, merginos!!!!! Šią savaitę puse sumos nuo atliekamų mano grožio procedūrų, bus pervesta KAUNO HOSPISO NAMŲ PAGALBAI.”- paskelbė medicinos kosmetologė lietuvė gyvenanti Anglijoje Daiva Bieliūnaitė.
 
Ji per savaitę sugebėjo pririnkti beveik 300 eurų paramą.„Tai buvo mano pirmasis viešas gyvenimo projektukas. JAUSMAS NEREALUS!!!”- stebisi pati Daiva.
Nors tai ne pirmas Daivos aukojimo aktas. Prieš tai ji buvo surinkusi ir atsiuntusi Kauno hospiso pacientams reikalingos įrangos.
 
O atostogaudama Kaune apsilankė pas vieną mūsų pacientę namuose ir atliko ypatingai prabangų Kobido veido procedūrą. Pacientė iki šiol švyti.
 
Taip ir gyvename vasarą geraširdžių savanorių ir bičiulių dėka.
 

Gailestingumui atostogų nėra.

Privatumo nuostatos

Lankydamiesi mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą