Dėkojame visiems už gerumą ir buvimą kartu

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kovo 8-ąją Kauno hospiso namų bendruomenė susitiko Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje. Rektorius kun. Tomas Karklys aukojo Šv.Mišias už Kauno hospiso darbuotojus, pacientus bei savanorius.

Po mišių Kauno hospiso savanorė dainuojamosios poezijos atlikėja Jūratė Dailydėnienė visus simboliškai pasveikino muzikiniu sveikinimu kartu su savo mokine Sofija artėjančios Kovo 11-osios proga.

Susitikimas Šventovėje buvo gausus: savanoriai atvyko su savo šeimomis, bičiuliais, draugais. Šventės metu Kauno hospisą gausiai palaikė Soboro šeimų bendruomenė.

Šventinio susitikimo kulminacija – Seimo narės Audronės Jankuvienės padėkos raštai vienuolikai Kauno hospiso namų savanorių.

Seimo narė savo FaceBook paskyroje dalinasi:

„Žmogus gimsta meilėje ir turi mirti meilėje. Deja, ne vieno žemiška kelionė baigiasi vienatvėje, fiziniame ir dvasiniame skausme. Malšinti skausmą, palengvinti paskutinį atodūsį gali tik stiprus žmogus.

Tokie yra Kauno hospiso savanoriai, kurių gailestingumas, atjauta ir pasiaukojanti tarnystė lydi vienišus, nepagydomus ir jų artimuosius tuomet, kai to labiausiai reikia. Kai laikas įgyja visai kitą prasmę, nes kiekviena pragyventa diena yra laimėjimas.

Savanorystė yra nemokama ne todėl, kad ji nekainuoja, o dėl to, kad ji neįkainojama. Hospiso savanoriams įteiktos Seimo nario padėkos – tik lašelis pagarbos, kurios jie nusipelnė.”

DĖKOJAME VISIEMS už gerumą ir buvimą kartu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text][fvplayer src=”https://www.kaunohospisas.lt/wp-content/uploads/2020/03/kauno-hospiso-namu-svente-2020-03-08.mp4″ splash=”https://www.kaunohospisas.lt/wp-content/uploads/2020/03/svente-sobore.jpg” width=”1920″ height=”1090″][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.