Gyd. Dovilė Tikniūtė: „Mano tikslas – kad pacientas kuo mažiau patirtų fizinės kančios“

Kiek daug telpa gydytojos Dovilės Tikniūtės žodžiuose, jautriuose pasidalinimuose pacientų namuose ir šiame tekste. Aktualia ir šiam laikotarpiui gyva tema kalbino 15min žurnalistė Raimonda Mikalčiūtė-Urbonė.

VšĮ „Kauno hospiso namuose“ dirbanti gydytoja Dovle Tikniute, kalba apie savo darbą čia, hospise: „Mano tikslas – kad pacientas kuo mažiau patirtų fizinės kančios. Taip pat aš esu konsultantas artimiesiems apie medicininę artimojo būklę, prognozę“.
Svarbiausia, ką akcentuoja pacientų ir artimųjų vertinama gydytoja: „Sunkiausia matyti „nesusitaikiųsiųjų“ merdėjimą. Jautiesi bejėgis, susiduri su dideliu pasipriešinimu, pykčiu. Šviesą pavyksta pamatyti priešingu atveju, kuomet žmogus pasitikėdamas žengia į mirtį, į išvadavimą, į Dievo artumą. Tikėjimo šviesoje mirtis tampa priimtina“.
Visą straipsnį ir gydytojos Dovilės Tikniūtės pasidalinimą jautriais savo darbo momentais, skaitykime šioje nuorodoje.

Nuoroda į straipsnį: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/gydytoja-d-tikniute-mirtis-tai-durys-kas-uz-ju-niekas-nezino-bet-visi-iseiname-pro-jas-1040-2136998?fbclid=IwAR3Cq4nUX6Xw1lf-OiqPL-8V5A0wy3vAUe6lp3BUUaOcuFJn5NZ8osodlNo

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.