Susitikime parodoje Sveikatos dienos’24

Susitikime parodoje Sveikatos dienos'24

KVIEČIAME kartu susitikti parodoje „Sveikatos dienos 2024″
Ir pirmiesiems Jūsų užsiregistravusiems dovanojame 10 pakvietimų su galimybe išgirsti medicinos psichologės Aušros Bradauskaitės skaitomo pranešimo.
Dalinsimės aktualia tema: VšĮ „Kauno hospiso namų“ bendruomenės narių psichologinė gerovė: padėti negalima palikti.
Pranešimas bus skaitomas Vasario 24 d. (šeštadienis) 14:00-14:30 VIP seminarų salėje.
Pranešimo metu pristatysime bei apžvelgsime VšĮ „Kauno hospiso namai” bendruomenės rūpinimosi psichologine gerove poreikius. Pateiksime būdus kaip pagerinti ir palaikyti psichologinę sveikatą slaugant ar prižiūrint kenčiančius, sunkiai sergančius, mirštančius savo artimuosius ar pacientus.
Visos parodos metu kviečiame aplankyti  mūsų stendą (E1.5), kuriame konsultuos darbuotojai: bendrosios praktikos slaugytojos Drasute Urbanaviciene  bei Rita Derkintienė, kineziterapeutės Rasa Diškevičienė bei Jurate Piliutiene, socialinė darbuotoja Karolina Baltrušaitytė, dvasinė asistentė Jolanta Jančiukienė, dalyvaus ir dalinsis patirtimi savanoriai. O taip pat visos parodos metu konsultuos direktorė Kristina Krasko, direktorės pavaduotoja Paula Kvederytė bei savanorių koordinatorė Karolina Baltrušaitytė.
Taip pat bus galimybė prisidėti prie VšĮ Kauno hospiso namai veiklos įsigyjant mūsų savanorių paruoštų rankdarbių.
Nekantriai laukiame Jūsų. Registracijos forma: https://forms.gle/rWJy8ito7a8HK17j9

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.