Gimtadienius būtina švęsti!

Kauno hospiso namų darbuotojai ir savanoriai šiuo metu labai aktyviai ir įtemptai rūpinasi savo pacientų sveikata, emocine gerove, gelbsti jiems buityje ir pildo visus slaptus, giliai širdyje nešiojamus troškimus ir svajones.
Šįkart pildėme ilgamečio Kauno hospiso namų paciento L. prašymą. Paciento mama yra slaugoma valstybinėje slaugos ligoninėje ir neturi galimybės grįžti į namus. Būklė buvo labai sunki. Mūsų pacientas L. pats sėdėdamas neįgaliojo vežimėlyje, degė mintimi nudžiuginti savo apsilankymu mamą A. jos gimimo dieną. Paciento prašymui suskubome kviesti savanorius ir darbuotojus.
Mūsų puikiu hospiso automobiliu skubėjome į šventę kartu su rėmėjų dovanomis ir savanoriais. Prie šventės dalyvių prisijungė ir dainuojamosios poezijos atlikėja bei daugelio hospiso švenčių dalyvė, nuostabaus balso ir gebėjimo kurti šventę gyvenimui Jūratė Dailydėnienė, kartu vyko ir savanoris Modestas bei savanorių koordinatorė Karolina.
Staigmena pavyko. Savanoris Modestas jautriai dalinosi šventės akimirkomis: „skambėjo širdį virpinančios atliekamos dainos, pritariant gitaros akordam. Paskui, Jūratės iniciatyva, įvyko koncertas visiems slaugos namuose esantiems seneliams ir jais besirūpinantiems darbuotojams. Tai buvo nuostabi akimirka ne tik man, bet, tikiu, ir visam slaugos namų kolektyvui. Visi labai džiaugėsi netikėta staigmena.“
Džiaugiasi širdis, kad švęsti galime ne po vieną, o visa bendruomenė kartu. Gera, kai dar spėjame išpildyti pacientų svajones. O gimtadienius BŪTINA švęsti.
Savanoris Modestas savo pasidalinimu džiaugiasi ir kviečia visus norinčius ir galinčius prisidėti prie svajonių įgyvendinimo. Nes iš tiesų, kartais tereikia tiek nedaug – parodyti dėmesį, paimti už rankos, būti šalia.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidedantiems, kad šios šventinės akimirkos džiugintų dar ne vieną. Ir ta gimtadienio diena būtų, kaip ištisas gyvenimas, pacientui ar jo artimiesiems – kupina gražiausių akimirkų nors trumpam pamirštant skausmą, kančią, ligą, vienatvę.
Prisidėti prie šventės organizavimo ir dovanų pacientams galite čia: https://www.kaunohospisas.lt/parama/

Teksto autoriai: savanoriai Laima ir Modestas.
Nuotraukų autorius: Modestas.

We use necessary cookies that ensure that you will be comfortable using the website. If you continue to browse our website, it is equivalent to your consent to the use of cookies.