Video ir Audio. VšĮ Kauno Hospiso Namai

Kauno hospiso vadovė: „Stovime su ištiesta elgetos ranka“. Lrytas.lt

Mirštančius ligonius iki pat paskutinės jų gyvenimo akimirkos prižiūrinti Kauno Hospiso įstaiga atsidūrė ties išlikimo riba. Privačia iniciatyva įkurtos įstaigos vadovė, sako nerimaujanti ar bus lėšų bent darbuotojų atlyginimams sumokėti.

Sunkiai sergantys nebepagydoma liga mirštantys pacientai kartu su Kauno hospiso namų bendruomene šiandien nesulaukia pagalbos nei iš Kauno miesto savivaldybės nei iš Kauno miesto arkivyskupijos.

2019-07-19 Init TV reportažas.

video

Išvyka prie eglutės. Režisierius ir operatorius Rolandas Karalius 

Sekmadienį (2018.12.16) Kauno hospiso namų darbuotojai surengė šventę savo globojamiems sunkiai sergantiems kauniečiams.

Keturi sergantys ir nevaikštantys žmonės buvo atvežti į Rotušės aikštę pasigrožėti pagrindine Kauno kalėdine egle ir pajausti šventinę dvasią.

Kauno hospiso namuose savanorio Lino dar ankstyvą pavasarį pagamintas kojų raumenis stiprinantis treniruoklis paliatyviam pacientui.

Ypatinguose susitikimuose – savanorio ir paciento –  jautrios akimirkos atliepti ČIA ir DABAR į paciento begalinį norą – VAIKŠČIOTI.

r/s MARIJOS RADIJAS
Laidos „Gyvybės medis” tema „Paliatyvi pagalba sergančiajam bei jo artimiesiems” 

 

„Reikia labai stipraus dvasinio atsipeikėjimo, nes kančia, liga ir mirtis visada yra šalia, „- Marijos radijo laidoje kalbėjo LSMU Kauno klinikų kapelionas, teologijos mokslų dr. mons. Artūras Jagelavičius.

Jo pašnekovė – Kauno hospiso namų savanorių koordinatorė Kristina Krasko – retoriškai klausė:
„Kas daugiau, jeigu ne mes pamatysime šalia kenčiantį žmogų ir padėsime jam?“

Įrašas: Gyvybės medis | 2018.03.07

video

 

SAVANORYSTĖS RAIŠKA HOSPISO VEIKLOJE

Paliatyviosios pagalbos konferencijos video įraše matome VšĮ „Kauno hospiso“ harizmatišką  savanorę Iloną Lukoševičiūtę-Noreikienę, Šv. Ignaco Lojolos kolegijos dėstytoją. 
 
Ji tiesiai ir linksmai nagrinėja savanorystės Kauno HOSPISE ypatumus.
 
Kas esate girdėję žodį „SAVANORYSTĖ“ – prašome atsistoti.
Kas yra SAVANORIS?
Hospise savanoris yra LYDERIS. TARNAUJANTIS lyderis!
Savanorystė visada yra POKYTIS.
Eidami kartu su kitais savanoriais, su pacientais daug kas pasikeičia: mąstymas, nuostatos, veiksmai, gyvenimas, bendruomenė.
video

Kauno hospiso namų vizitinė

video

 

Kauno hospiso namų savanorių koordinatore Kristina Krasko ir savanorė poetė rašytoja ir dainininkė Jūratė Dailydėnienė r/s Pūkas laidoje „MENAS GYVENTI LAIMINGAI” išsamiai ir jausmingai pasakoja apie VšĮ „Kauno hospiso namai” savanorių ypatingą misiją sunkiai sergančių žmonių gyvenime.

video

VšĮ „Kauno hospiso namai“ direktorė Žanna Jankovskaja Lietuvos ryto laidoje Ryškus. Pokalbiai pasakoja apie hospiso veiklą, idėjas, tikslus. Kalba apie mirtį ir nemirtingumą.

Ponios Angelės 100 metų gimimo dienos šventė, kurią organizavo Kauno hospiso namai.

Kauno hospiso namų savanorės Dovilės Dereškevičiūtės 1-mas pabandymas kurti video. Jos pirmo savarankiško filmo siužetas – Kauno hospiso namų kolektyvo išvyką į Estiją

Dokumentiniame filme „VšĮ „Kauno hospiso namai“ pagalba“ režisierius ir operatorius Rolandas Karalius rodo savanorių pagalbą nebe pagydomiems ligoniams jų namuose.

Tėvas Severinas „Ligonio sakramentai“