Kauno hospiso namai – tai ne tik pacientai, darbuotojai, savanoriai ir rėmėjai

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Čia visada yra SANTYKIS – bendrumo, susitikimo, įsiklausymo, pasitikėjimo.

Šiandien pristatome Jums vieną iš Kauno Hospiso namų darbuotojų – Dalę Kverevičiūtę – socialinės darbuotojos asistentę ir savanorių koordinatorę.

Ar gali būti, kas gražiau, kai šios dvi sritys tiesiogiai siejasi su Žmogumi – tiek su tuo, kuris sunkiai serga, tiek su tuo, kuris ateina į pagalbą.

Dalės tarnystė Hospise prasidėjo prieš du metus. Susitikome Kauno hospiso namų konferencijoje „Gera būti kartu” ir nebeišsiskyrėme. Ir kelionė Hospise prasidėjo tiesiog nuo savanorystės.

Dalė visada nuosekliai skirdavo laiką Hospisui, nepraleisdavo organizacijos mokymų bei susitikimų, aktyviai palaikė visose veiklose.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text][fvplayer src=”https://www.kaunohospisas.lt/wp-content/uploads/2019/09/Dalė-K.mp4″ splash=”https://www.kaunohospisas.lt/wp-content/uploads/2019/09/dale.jpg” width=”1920″ height=”1090″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Šiandien Dalė tiesiogiai koordinuoja savanorius, visus juos palydi, skambučiu teiraujasi, kaip Jiems sekasi.

Jai nuoširdžiai rūpi kiekvienas organizacijos žmogus. Ir pacientai apgaubti dėmesiu, žmogiškumu, susitikimu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.