Ši vasara mums labai sunki

Labiausiai dėl finansinės mūsų situacijos, kuomet laukiame visų Jūsų paramos ir skaičiuojame ar užteks lėšų išmokėti liepos mėnesio darbuotojų atlyginimus. Deja.

Vakar sulaukėme laiško, kad Užimtumo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerija nutraukė subsidiją remiamai darbo vietai finansuoti.
Absurdiška situacija, jeigu ji sistemingai nesikartotų mūsų įstaigos atveju. Tai jau antra nutraukta sutartis vienerių metų laikotarpyje. Pirmu atveju netekome remiamos darbo vietos subsidijos net

6 mėnesiams!!! Antru atveju – 2 mėnesiams. Mums tai didžiulė pinigų suma. Ir šį kartą skaitant tą patį įstatymo punktą dvi įstaigos jį skaito visiškai priešingai.
Mes nepadarėme klaidos, bet pinigų ir valstybės paramos mes netekome. Kai skaičiuojame kiekvieną Jūsų paaukotą eurą, mums gėda dėl tokio valstybės požiūrio ir elgesio. Jeigu turite galimybę prisidėti prie hospiso pacientų svajonių išsipildymo, mes būsime labai dėkingi.

LT467300010141748723VšĮ „Kauno hospiso namai”

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.