Video ir Audio. VšĮ Kauno Hospiso Namai

Kauno hospiso vadovė: „Stovime su ištiesta elgetos ranka“. Lrytas.lt

Mirštančius ligonius iki pat paskutinės jų gyvenimo akimirkos prižiūrinti Kauno Hospiso įstaiga atsidūrė ties išlikimo riba. Privačia iniciatyva įkurtos įstaigos vadovė, sako nerimaujanti ar bus lėšų bent darbuotojų atlyginimams sumokėti.

2019-07-19 Init TV reportažas.

Sunkiai sergantys nebepagydoma liga mirštantys pacientai kartu su Kauno hospiso namų bendruomene šiandien nesulaukia pagalbos nei iš Kauno miesto savivaldybės nei iš Kauno miesto arkivyskupijos.

Mūsų pagrindinis poreikis

Sekmadienį (2018.12.16) Kauno hospiso namų darbuotojai surengė šventę savo globojamiems sunkiai sergantiems kauniečiams.

Keturi sergantys ir nevaikštantys žmonės buvo atvežti į Rotušės aikštę pasigrožėti pagrindine Kauno kalėdine egle ir pajausti šventinę dvasią.

Išvyka prie eglutės. Režisierius ir operatorius Rolandas Karalius

Kauno hospiso namuose savanorio Lino dar ankstyvą pavasarį pagamintas kojų raumenis stiprinantis treniruoklis paliatyviam pacientui.

Ypatinguose susitikimuose – savanorio ir paciento – jautrios akimirkos atliepti ČIA ir DABAR į paciento begalinį norą – VAIKŠČIOTI.

Laidos „Gyvybės medis” tema „Paliatyvi pagalba sergančiajam bei jo artimiesiems”

Įrašas: Gyvybės medis | 2018.03.07

„Reikia labai stipraus dvasinio atsipeikėjimo, nes kančia, liga ir mirtis visada yra šalia, „- Marijos radijo laidoje kalbėjo LSMU Kauno klinikų kapelionas, teologijos mokslų dr. mons. Artūras Jagelavičius.

Jo pašnekovė – Kauno hospiso namų savanorių koordinatorė Kristina Krasko – retoriškai klausė:
„Kas daugiau, jeigu ne mes pamatysime šalia kenčiantį žmogų ir padėsime jam?“

SAVANORYSTĖS RAIŠKA HOSPISO VEIKLOJE

Paliatyviosios pagalbos konferencijos video įraše matome VšĮ „Kauno hospiso“ harizmatišką savanorę Iloną Lukoševičiūtę-Noreikienę, Šv. Ignaco Lojolos kolegijos dėstytoją.  Ji tiesiai ir linksmai nagrinėja savanorystės Kauno HOSPISE ypatumus.

Kas esate girdėję žodį „SAVANORYSTĖ“ – prašome atsistoti.
Kas yra SAVANORIS?
Hospise savanoris yra LYDERIS. TARNAUJANTIS lyderis!
Savanorystė visada yra POKYTIS.
Eidami kartu su kitais savanoriais, su pacientais daug kas pasikeičia: mąstymas, nuostatos, veiksmai, gyvenimas, bendruomenė.
Play Video

Kauno hospiso namų vizitinė

Pūkas laidoje „MENAS GYVENTI LAIMINGAI”

Kauno hospiso namų savanorių koordinatore Kristina Krasko ir savanorė poetė rašytoja ir dainininkė Jūratė Dailydėnienė Pūkas laidoje „MENAS GYVENTI LAIMINGAI” išsamiai ir jausmingai pasakoja apie VšĮ „Kauno hospiso namai” savanorių ypatingą misiją sunkiai sergančių žmonių gyvenime.

VšĮ „Kauno hospiso namai“ direktorė Žanna Jankovskaja Lietuvos ryto laidoje „Ryškus. Pokalbiai“ pasakoja apie hospiso veiklą, idėjas, tikslus. Kalba apie mirtį ir nemirtingumą.

Ponios Angelės 100 metų gimimo dienos šventė, kurią organizavo Kauno hospiso namai.

Kauno hospiso namų savanorės Dovilės Dereškevičiūtės 1-mas pabandymas kurti video. Jos pirmo savarankiško filmo siužetas – Kauno hospiso namų kolektyvo išvyką į Estiją

Radijo laida „ŽMONĖS IR IDĖJOS“

Dokumentiniame filme „VšĮ „Kauno hospiso namai“ pagalba“ režisierius ir operatorius Rolandas Karalius rodo savanorių pagalbą nebe pagydomiems ligoniams jų namuose.

Tėvas Severinas „Ligonio sakramentai“

Privatumo nuostatos

Lankydamiesi mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą