Automobilis

Mūsų pacientai dėl sunkios sveikatos būklės neturi galimybių palikti namus, todėl didžiausias sunkumas yra pacientą nors trumpam iškelti iš namų: nuvežti tyrimams, nuskausminimo procedūroms, įkvėpti gryno oro.

Viena iš mūsų misijos užduočių yra paskutinio noro išpildymas.
Dažniausiai tai būna noras tiesiog išvažiuoti iš namų į gamtą, kurios nematę jau daug metų.
Kauno hospiso namų pacientai gyvena savo namuose, kuriuose mes juos ir lankome.
Patiriame daug sunkumų, neturėdami tinkamo transporto. 
 
O reikėdavo vežti sunkiai sergančius nebe pagydomus ligonius į gydymo įstaigas tyrimams, sveikatos palaikymui, nuskausminimo terapijai, lankyti pacientus, aprūpinti medikamentais ir maistu, organizuoti susitikimus, terapijas, savanorių bei medicinos personalo aplankymus.
Vykdyti paskutinio noro išpildymą.

2016 m. lapkričio mėn. aukojimo portale Aukok.lt pradėjome rinkti aukas automobiliui, kurį galima būtų pritaikyti neįgaliesiems vežti.

Praėjo tik 5 mėnesiai ir visų geros valios žmonių dėka pririnkome reikiamą sumą! 
2017 m. gegužės 16 d. įsigijome mikroautobusiuką su įranga neįgaliesiems vežti. 

Automobilis FORD TRANZIT ne naujas – 2007 metu, bet važiuojantis ir vežantis gerai.
 
Yra smuklių defektų, kuriuos su laiku pašalinsime.
 
Problemą dėl autobusiuko laikymo išsisprendė taip pat puikiai: DAGAS autoserviso direktorius leido jį laikyti nemokamai.
 

Visų pacientų, darbuotojų, savanorių vardu nuoširdžiai dėkojame kiekvienam, kas nepagailėjo laiko ir lėšų paremti šį mūsų projektą, skleidė šią žinią bičiuliams.

Taip pat dėkojame žmonėms, kurie aktyviai dalyvavo automobilio pirkime: analizavo interneto pasiūlą, važiavo į automobilių pardavimo turgų, susisiekdavo su pardavėjais, tvarkė dokumentus ir t.t.: Erikui Puzui, Ričardui Litvinskui ir mūsų naujam darbuotojui Andriui Raguckui.

Privatumo nuostatos

Lankydamiesi mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų naršymą