Bendradarbiavimas su Karalienės Mortos mokyklos bendruomene

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

„JAU VAIKĄ GALIMA PAŽINTI IŠ JO POELGIŲ, AR JO DARBAI BUS TYRI IR TEISINGI.” (Pat 20,11)

Kauno m. Karalienės Mortos mokykla pakvietė Kauno hospisą bičiulystei: supažindinti jų mokinius su Hospiso veikla ir aptarti mokinių savanorystės galimybes.

Tai buvo savotiškas iššūkis: kaip mažiesiems mokinukams kuo suprantamiau paaiškinti mūsų hospiso idėją, veiklą?

„Iki šiol stebiuosi ANTROKĖLIŲ sąmoningumu, jų jautrumu, idėjomis,” – dalinasi savanorė Lina G. ir pasakoja apie pačią stipriausią susitikimo akimirką: „Pamokai pasibaigus, vienas berniukas priėjo prie manęs ir taip nedrąsiai, tyliai sako: „Gal galite man užrašyti savo telefono numerį?”.

Aš truputį sutrikau, kam jam tai? O jis labai gražiai paaiškino: „Jei sužinosiu, kad kas nors labai labai sunkiai susirgo, iš karto jums paskambinsiu, kad nueitumėt aplankyti.”

Susitikimas Karalienės Mortos m-je su KETVIRTOKAIS taip pat atnešė gėrio ir meilės į hospisiečių širdis. Pasirodo,11-os metų vaikai ne tik priima, vertina, bet ir labai noriai diskutuoja pačiomis jautriausiomis temomis – liūdesio, vienatvės, ligos, pagalbos artimui.

Visi be išimties turi daug minčių, savų patirčių ir daug nuoširdaus noro padėti kitiems.

Dėkojame Mokyklos vadovams, pedagogams už drąsą, tobulinant aktyvaus ugdymo(si) metodus, pri(si)taikant prie XXI amžiaus poreikių ir iššūkių, ugdyti Gailestingumą jų mokinių širdyse.

[/vc_column_text][vc_single_image img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline” image=”id^12703|url^https://www.kaunohospisas.lt/wp-content/uploads/2020/02/FOTO-FB.jpg|caption^Bendradarbiavimas su Karalienės Mortos mokyklos bendruomene|alt^null|title^Bendradarbiavimas su Karalienės Mortos mokyklos bendruomene|description^Bendradarbiavimas su Karalienės Mortos mokyklos bendruomene”][/vc_column][/vc_row]

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.