Gėlių terapija

Ką tik.

Kauno hospiso namus pasiekė Jurginų puokštės, kurias sukūrė Virginija Melnicki, dar visai neseniai aplankiusi pacientų namus kartu su savo sūnumi, gavome trumpą žinutę: „..Gėles auginu Raseinių r., gyvenu Kaune, važinėju kasdien, tik grįžtu labai vėlai, su tamsa… Tai galiu vos ne šiandien jau kažkiek priskinti ir ryt atvežti, pasakyki bent keliems žmonėms ir man bus didžiulis malonumas, kad galėsiu nors valandėlei kažkieno mintis nuo skausmo nukreipti.” Ir taip, šiandien gėlės jau ir pacientų namuose.

Nuostaba ir begalinis džiaugsmas, ir, rodos, tokia jautri smulkmena, bet staigmena didžiulė ir pacientų pirmi žodžiai jas pamačius: “Juk be progos!”, „Kaip čia taip?”, „Man?”, „Kas gi čia dovanoja?”, „O kam galėčiau padėkoti?”. Vienos mūsų pacientės paprašėme, kad dar ir savanore pabūtų perduodama gėles hospiso darbuotojai, kuri šiandien aplankys ją namuose.

Kokia šypsena veide ir tų, kurie dalinasi ir tų, kurie dalina.

Nuvežėme gėles pacientui V, ir su nuostaba veide padovanojome tas gėles paciento MAMAI.

Dėkojame visiems, kurie šiandien dalinatės.

Virginija minėjo, kad dar ne kartą stebins pacientus išskirtiniais Jurginų žiedais iš savo ūkio Kuo kvepia laimė

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.