Vasariškos kelionės hospiso automobiliu 

🚗Mūsų nuostabus ir labai gražus automobilis šią vasarą nepailstamai vežė. O kaip tvirtina ne tik darbuotojai, bet ir jį vairuojantys savanoriai, puikiai važiuojantis, niekur netarškantis. Ir šią vasarą jau turėjo daugiau nei 25 keliones.

🚗Vežėme visus pacientus į gydymo įstaigas tyrimams, procedūroms, gydymo plano korekcijoms, vaistų paskyrimams. Nebereikėjo kviestis mums taip gelbėjančių Greitosios pagalbos automobilių ar samdyti mokamų privačių pavežėjų paslaugų.

Labiausiai pacientams įsimintinos ir laukiamos kelionės – artimųjų kapų lankymas.

🚗Ši vasara kupina aplankytų koncertų, kartu su savanoriais bei darbuotojais, organizuotų išvykų į parkus, pažintinius takus, vandens telkinius.

🚗Mūsų nepailstantis vairuotojas Martynas ne tik vežė pacientus, kalbino, bet ir surado naujų maršrutų kelionėms. Net keli pacientai aplankė Martyno šeimos sodybą, kartu bendravo ir dalinosi naujomis patirtimis. Nors trumpam pamirštant namų aplinką, ligą, kančią ir skausmą.

🚗Ir tikrai buvome suorganizavę kelionių dar daugiau, deja, ne į visas spėjome dėl pacientų ligos intensyvumo, skausmo. O dar kelios kelionės ir nespėjo įvykti dėl pacientų mirties.

🚗Ir jautru ir gera dalintis visais Hospiso džiugiais momentais. Kuomet mums pavyksta, mes spėjame, ir su nekantrumu laukiame kitų išvykų.

🚗Ir nors tolimesnės išvykos hospiso pacientams sunkiai bepakeliamos, Kaunas ir Kauno rajonas kupini džiugaus žvilgsnio Hospiso pacientų akims.

🚗Jeigu ir Jūs norite tapti mūsų kelionių dalyviais galite prisidėti prie mūsų išvykų, paremdami mūsų taupaus automobilio kuro išlaidas 🙏

O gal norite savanoriauti ir vykti į keliones kartu? Susisiekime.

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.