Dalyvavimas didžiųjų Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaiduose

Itin gražią, saulėtą ir šiltą rugsėjo 8-ąją Kauno arkivyskupo kun.Kęstučio Kėvalo kvietimu kartu melstis, minint Artimo meilės ir sveikatos dieną, vykome į Šv.Mergelės Marijos gimimo baziliką Šiluvoje.

Kauno hospiso namų automobilis, kurį vairavo vairuotojas Martynas Ugianskas, iš Kauno pajudėjo pilnut pilnutėlis. Tarp maldininkų buvo pacientė G., savanorės Regina ir Gintautė, socialinė darbuotoja Karolina Baltrušaitytė.

Kauno hospiso namų direktorė Kristina, direktorės pavaduotoja Paula ir dvasinė asistentė Jolanta maldininkų automobilį pasitiko jau Šiluvoje.

Arkivyskupo K.Kėvalo iniciatyva Kauno hospiso namai buvo pakviesti pristatyti Hospiso veiklą, pasidalinti žinia apie viltį ir pagalbą kenčiantiesiems. Tai sulaukė besimeldžiančiųjų Šiluvoje dėmesio.

Po diskusijų ir pokalbių vaišinomės savanorės Jolantos kepta namine duona, o svečius kvietėme prisidėti prie mūsų veiklos aukomis, įsigyjant mūsų savanorių sukurtų rankdarbių.

Ypatingą dvasinį pakylėjimą pajutome iškilmingose pamaldose. Homiliją sakė JE kardinolas kun. Sigitas Tamkevičius.

Bendrystės su pacientais, darbuotojais, savanoriais bei kitų organizacijų atstovais jausmas yra stiprinantis ir gydantis sielą. Iš tiesų, Šiluvoje jautėmės kaip viena didelė bendruomenė, atliepianti kenčiančio žmogaus poreikius, gebanti malšinti jo skausmą…

Dėkojame teksto autorei – Marijanai Jasaitienei

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.