Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Mums VšĮ „Kauno hospiso namai“ ką tik suėjo 2 metukai.

Veiklos pradžioje skyrėme dėmesį hospiso sąvokos ir veiklos viešinimui, darbuotojų bei savanorių apmokymams.

Dabar siekiame sukurti patogų veiklos organizavimo modelį: nuo paciento siuntimo gavimo iki savanorių lankymo grafiko ištobulinimo pagal pacientų ir jų artimųjų poreikį.

Kauno hospiso namų KOMANDA:

gydytojai, slaugytojos, savanorių koordinatorė, sielovadininkė ir direktorė. Nuo komandos organizuotumo, sąveikos, bendravimo greičio bei įgūdžių priklauso organizacijos veikla, savanorių nusiteikimas, gebėjimas padėti ir pagalbos kokybė.

Lankome sunkiai sergančius nepagydomus žmones JŲ PAČIŲ NAMUOSE. Per savaitę padaroma apie 50 aplankymų (gydytojo ir socialinės darbuotojos konsultacijos, slauga, įvairios terapijos, pagalba buityje, draugiški apsilankymai).[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image img_size=”full” alignment=”right” style=”vc_box_outline” image=”id^10703|url^http://www.hospisopagalba.eu/wp-content/uploads/2017/01/KHN-Kalėdos-1.jpg|caption^null|alt^Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ|title^Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ|description^Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline” image=”id^10705|url^http://www.hospisopagalba.eu/wp-content/uploads/2017/01/KHN-Kalėdos-5.jpg|caption^null|alt^Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ|title^Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ|description^Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ”][vc_column_text]Apart savo širdžių šilumos, gabumų, labai kvalifikuotų paslaugų, paaukoto laiko, atnešame bičiulystę, viltį, išorinio pasaulio džiaugsmus.

Vienas iš mūsų ATRADIMŲ: pacientams organizuojame visas įmanomas ŠVENTES: švenčiame gimtadienius, išpildome slapčiausius jų norus, sveikiname įvairiausiomis progomis.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image img_size=”full” style=”vc_box_outline” image=”id^10707|url^http://www.hospisopagalba.eu/wp-content/uploads/2017/01/KHN-Kalėdos-2.jpg|caption^null|alt^Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ|title^Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ|description^Į skausmo ir kančios namus nešame užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Pamatėme nuostabų efektą: žmogus, laukia mūsų šventės, pasitempia, jį nustoja kamuoti mintys apie ligą, skausmus, kančias.

Artimieji taip pat susižavi: „visokių švenčių turėjome, bet tokių dar ne.“ Matome, kaip atslūgsta jų įtampa ir nuovargis.

Šiais metais mūsų pacientai gavo nemažai rankų darbo dovanų:

rankų darbo saldainių ledinukų, megztų kojinių, knygų skirtukų, pačių surinktų Lietuvos laukų žolelių mišinių ir pan.

Tad Naujų Metų proga kiekvienam paruošėme dovanas pagal individualų poreikį, prie bendro turinio įdėjome tai, kas žmogui svarbu:

pvz. Lilei įdėjome – jos lauktas kumštinės odines pirštines, Eugenijai – šventą paveikslėlį, Gražinai – kokybiškų smilkalų iš Lurdo ir t.t.

Kalėdines dovanas išdalinome kūrybiškai: persirengę pasakų herojais, bendravome, kalbėjome šventinius posmus.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

KVIEČIAME prisijungti prie mūsų veiklos, nešti į skausmo ir kančios namus užuojautą, džiaugsmą, šventę bei nuoširdžią BIČIULYSTĘ.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Mes naudojame būtinuosius slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.