UAB „FLOKATI” ir savanorė gydytoja Dovilė Tikniūtė

Savanorystė hospise – tai atliepiančių širdžių buveinė. Visi turime darbus, šeimas, draugus, pomėgius, laisvalaikį. Ir čia visi hospise dar turime savanorystę – dalelę savęs atiduodant neatlygintinai veiklai, paskirdami brangiausią ką turime – savo laiką, Žmogui.

Dovilė Tikniūtė hospise nuo pat pirmųjų akimirkų kartu. Ne tik savanoriaujanti gydytoja, bet ir trijų vaikų mama. Daugybę kartų paciento namuose profesionaliai atliepusi visus medicininius ir, ne tik, paciento poreikius. Dovilė Tikniūtė stipri ir įkvepianti asmenybė. Ir tikriausiai visi esame ypatingi, nes esame kartu čia padėti sunkiai sergančiam, nebepagydoma liga mirštančiam žmogui.

Visas interviu su Dovile, skaitykime žemiau įkeltose nuorodose.

Už šią kilnią misiją dalintis dėkojame UAB „Flokati”. Kai šildo ne tik artimas žodis, apkabinimas, bet ir funkcionalūs vilnos gaminiai.

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/gydytoja-d-tikniute-hospise-supranti-kad-medicina-nera-visagale-1040-1602838?fbclid=IwAR1znRRkHvxQ8_U2IvMzh62V6jNjqVKeqmVAqQN6jrV92K_-FXZDUXBnMWQ

https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2021/11/24/news/ypatingoje-vietoje-dirbanti-kauniete-gydytoja-kasdien-mato-kad-medicina-nera-visagale-21502369

We use necessary cookies that ensure that you will be comfortable using the website. If you continue to browse our website, it is equivalent to your consent to the use of cookies.